Przejdź do treści

SPECJALISTYCZNE PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY KOTŁOWNI i INSTALACJI PRZEMYSŁOWYCH

SPECJALISTYCZNE PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY KOTŁOWNI I INSTALACJI PRZEMYSŁOWYCH

Działamy od 1984 r. Zajmujemy się projektowaniem i budową rurowych instalacji przemysłowych, instalacji do termicznego przekształcania odpadów, a także modernizacją linii technologicznych, węzłów cieplnych i kotłowni przemysłowych.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług technologicznych.

Doświadczony wykonawca instalacji przemysłowych

O NAS

Specjalizujemy się w  projektowaniu  i budowie rurowych instalacji przemysłowych. Wykonujemy także  instalacje do termicznego przekształcania odpadów, moderacje linii technologicznych, węzłów cieplnych i kotłowni przemysłowych. Projektujemy i wykonujemy roboty elektryczne oraz automatykę przemysłową na bazie produktów Siemens. Wykonujemy instalacje kogeneracyjne produkujące ciepło i energię elektryczną oraz instalacje absorpcyjne produkujące chłód.

Projektowanie i montaż instalacji technologicznych

Pełnobranżowe projekty i montaże dla budownictwa przemysłowego

 Specjalnością naszej pracowni projektowej jest wykonywanie szeregu projektów niezbędnych w funkcjonowaniu wielu podmiotów gospodarczych z branży przemysłowej, technologicznej czy chemicznej.

Projektowanie Instalacji Grzewczych

Kotłownie, hydrofornie, sprężarkownie, węzły ciepła, pompownie, rurociągi, estakadyProjektowanie Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów

Projektowanie technologi spalania odpadów poprzez sortowanie, rozdrabnianie, odwadnianie, suszenie, zgazowanie, spalanie, dopalanie, odżużlanie, odpylanie, odzysk ciepła, oczyszczanie spalin.

Montaż Rurociągów Gazowych

Wymieniamy automatykę kotłową i modernizujemy kotłownie. Dobieramy palniki i ich moce do kotłów przemysłowych. Przygotowujemy kotły do rewizji wewnętrznej dla UDT

Specjalizujemy się w budowie kotłowni i instalacji przemysłowych

LISTA REFERENCYJNA OD 1984 ROKU

Dziesiątki lat w branży sprawiają, że znamy ją od podszewki. Połączenie najnowszej technologii z tradycją sprawiają, że nasze realizacje są trwałe, pewne i bezpieczne. Za nami setki realizacji, z których jesteśmy dumnie. Mamy czym się pochwalić. Powierz nam budowę kotłowni i instalacji przemysłowych w Twoich przedsiębiorstwie.

Instalacje do spalania odpadów

Kotłownie kontenerowe, na olej termiczny

Projektowanie instalacji chemicznych, przemysłowych

SPAWANIE ORBITALNE

Demonstracja stosowanej w ENERGO-SPAW nowoczesnej technologii spawania orbitalnego

Referencje dla ENERGO-SPAW

Co mówią o nas klienci?

Zapraszamy do zapoznania się z referencjami, które otrzymaliśmy od naszych zacnych klientów. Ponieważ jesteśmy najlepsi w swojej branży mamy możliwość realizować projekty dla najlepszych firm na rynku europejskim.